2012

Co jste nám napsali po Škole na odstřel…

letak-firmy-2012-web"Dobrý den,
… Děkujeme za vše, protože nebýt cmh, není Zdeněk tam, kde teď je.
S přáním hezkého dne"

K. P.

 "Ahoj Jirko,
… Když jsme se viděli, tak jsi mi sliboval, že budu překvapená. A měl jsi pravdu. Byla jsem skutečně překvapená a moc moc příjemně. Skutečně v tom nejlepším slova smyslu. Nasmály jsme s maminkou víc, než u lecjaké "profi" komedie. A Tvoje děti byly skvěle připravené. Klobouk dolů… Co dodat, skvělý text, skvělá choreografie, skvělá hudba, skvělí herci, co víc si přát!"

Magdalena Straková
tisková mluvčí Společenství škol
Educo Uni Group, a. s.

 Ohlasy žáků Základní školy Beroun, Wagnerovo náměstí, najdete TADY.
 
"Dobrý den, pane Richtere,
moc Vás zdravím a děkuji za krásné představení "Škola na odstřel", mně, manželovi i kolegyním se představení moc líbilo a byli jsme nadšeni šikovností dětí pod Vaším vedením.
Budu moc ráda a poctěna, pokud budeme moci Váš projekt podpořit i v příštím roce.
Jeste jednou děkuji a doufam, že zůstaneme v kontaktu.
S přátelským pozdravem,"

ALEXANDRA GAŠPIERIK
Learning & Development Manager – Human Resources Department HILTON PRAGUE | HILTON PRAGUE OLD TOWN

 "Vážený a milý pane Richtere,
… Ráda bych ještě dodala, že dceři zkušenost v CHM přinesla hodně nových zážitků a příjemně strávený čas. Děkujeme za vše a přejeme mnoho štěstí a vydařených představení v dalších letech (minimálně tak vydařených jako byla ta ve dvou uplynulých ročnících). Krásné léto plné sluníčka nejen na obloze, ale i v duši!"

T. a L. H.

 "Přeji dobré odpoledne,
… Asi by bylo pěkné, kdyby měly děti možnost ještě předvést, co jste je naučili. Byly v takové euforii, že si to opravdu užívaly a šlo jim to ze srdíčka.
S pozdravem."

T. P.

"Dobrý den, pane Richtere,
vystoupení bylo naprosto úžasné, děkujeme ještě jednou za zážitek."

T. V.

"Dobrý den, … Co se týče dalšího vystoupení, tak to je fakt BOMBA. Bylo by dobrý, abyste se tam předvedl i Vy v tom úžasném kostýmu, když jsem Vás viděla, tak mi fakt tekly slzy. Do Genzera nemáte vůbec daleko. Tak se zatím mějte, budu se těšit, až Vás zas uvidím. Hezký den"

A. D.

"Dobrý den, pane Richtere,
chtěla bych Vám pogratulovat za to, co jste udělal (i ostatní) s těmi "puberťáky". Jsou úžasní, baví je to, dělají to s láskou a to je nejdůležitější. Vystoupení bylo zase o něco lepší než minulý rok a jak jste říkal, každý rok se zlepšujete. Záleží mi na nich a doufám, že to dotáhnou daleko (i vaší zásluhou)!
Přeji hodně úspěchů ještě s těma, co Vám zůstanou a příští rok se zase přijdu kouknout, buď na hodiny ve Vršovicích, nebo na představení.
Mějte se krásně!
S pozdravem,"

E. B.

"Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vám i celému realizačnímu týmu za super zábavu, kterou jste nám prostřednictvím Školy na odstřel poskytli. Dali jsme si premiéru a neodolali jsme a přijeli s celou rodinou ještě na závěrečné večerní představení. Královsky jsme se bavili. Děti byly skvělé a výběr hosta luxusní. Vaše muzikály jsou rok od roku lepší a lepší, proto doufám, že se podaří na podzim otevřít další ročník. Vím, že starší děti končí, tak snad se urodí něco na konkursech. Děkuji a smekám."

L. F.

"… Musím říct, že v tomto černém světě jste pro naše děti jako světélka, která je vedou správnou cestou, je to svět, kde se nic nedá koupit za peníze rodičů a jsou tím pádem jen sami sebou. Možná si to ani neuvědomují, ale to světélko v nich zůstane, pokud oni zůstanou nohama na zemi.
Myslím si, že letos si to dobře užijí.
Krásný den a pevné nervy."

T. P.