2015

Co jste nám napsali po premiéře crazy parody musicalu TRHNĚTE SI!

trhnete-si-promo

"Dobré ráno, gratuluji k premiéře 🙂 Velmi povedené a velmi profesionálně odvedené, dobrý příběh a hezká hudba. Je na tom vidět to obrovské množství energie a práce, kterou jste do toho dal. Děkujeme 🙂 "

J & J R.


"Dobrý den pane režisére,

nejprve bych Vám chtěl poděkovat a pogratulovat k porodu skvělého muzikálového představení. Královsky jsme se spolu s širší rodinou a přáteli bavili a letošní kousek nás přesvědčil, že je to opravdu každým rokem lepší a tak nějak víc "profi" a i děti se každým rokem zlepšují a dokazují, že Vámi vynaložené úsilí při zkouškách a trénincích má velký smysl. Dali jste si laťku vysoko a jsem už teď zvědav, jak to chcete příští rok překonat 🙂

Děkujeme Vám, celému týmu lektorů, autorů a všem spolupodílejícím se pomocníkům."

L. F.


"Dobrý den pane Richter,

nejdříve bych chtěla poděkovat za krásný včerejší zážitek, představení které studenti zahráli bylo skutečně moc hezké, a v tu dobu jsem si tak trochu uvědomila že můžu být ráda za to, co syn dělá, co ho baví, kde se našel a je šťastný… Takže super a díky."

P. M.


"Vážený pane Richtere,

nemá smysl se rozepisovat, jako každý rok jste nezklamal/i a podal/i naprosto úžasný výkon, který měl dle mých známých /a bylo jich dost/ profesionální úroveň a všichni do jednoho odcházeli s nadšením a obdivem. Zasloužíte si opět veliký dík Vy i celý realizační tým, co jste s našimi dětmi dokázal opět za jednu sezónu, od loňska je vidět opět veliký posun a především nadšení, radost a zápal, se kterým děti hrály, byl až neskutečný.

Je mi moc líto, že takové "školy" /píši záměrně, jelikož CMH není zájmový kroužek/, jakou je CMH /a není jich mnoho/, musí bojovat každým rokem o přežití a to myslím naprosto upřímně.

A tak za sebe a svoji rodinu… děkujeme!!! … a pokud budete mít odvahu jít jakkoliv do dalšího ročníku, budete mít náš obdiv a nezištnou snahu podporovat, jak budeme moci…

Jste JEDNIČKY!!!

Veliký dík prosím tlumočte na rozlučce i všem dětem… děkuji 🙂

S úctou"

K.


"Přeji dobrý večer.

Chtěla jsem Vám, všem lektorům i pomocníkům poděkovat za včerejší pěkné představení. Jako už každým rokem předvedly děti perfektní výkon. Za rok urazily dlouhou cestu. Ohlasy jsou velmi dobré a to i od úplně cizích lidí. Přeji Vám moc a moc úspěchů…"

T. P.


"Dobrý den, pane Richter!

Byli jsme úplně nadšení z představení Trhněte si! Bylo to úplně profesionální, hodně zajímavé představení s dobrým scénářem a moc talentovanými herci. Čekala jsem, že uvidím dobré představení, ale ne tolik. Bylo to fantastické! Měli jsme opravdu neuvěřitelný zážitek a překvapení!

To je velká práce a velký entuziazmus a energie, kterou jste do toho všichni dali. Děkujeme celému týmu CMH a Vám osobně, pane Richter! Mějte se zatím moc hezky!"

Rodina V.